• MËSO MË SHUMË
 • <p><span style="color:#2c2c2c;">Ngarkuesin e baterisë</span></p><p><span style="color:#2c2c2c;">Zgjidhje të Energjisë Elektrike për Familje dhe Biznes</span></p>

  Ngarkuesin e baterisë

  Zgjidhje të Energjisë Elektrike për Familje dhe Biznes

  iFlowpower është një nga kompanitë kryesore teknike në Kinë e cila është e specializuar në R&D dhe prodhimin e produkteve të karikimit të baterive dhe EV.

 • <p style="text-align: justify;"><span style="color:#000000;">I Sigurt Inovativ I përshtatshëm I personalizueshëm</span></p>

  I Sigurt Inovativ I përshtatshëm I personalizueshëm

  Ne jemi të përkushtuar për të prodhuar produkte për ruajtjen e energjisë në shtëpi.

  Dhe ne do të qëndrojmë t'u ofrojmë klientëve anembanë botës artikuj të shkëlqyer me çmime të drejta. 

 • <p style="text-align: center;">Sistemi i energjisë diellore i përdorur në shtëpi</p>

<p style="text-align: center;">5KW/ 10KW/ 20KW/ 30KW</p>

  Sistemi i energjisë diellore i përdorur në shtëpi

  5KW/ 10KW/ 20KW/ 30KW

 • <p style="text-align: center;">Ekspert për inverter gjigant me fuqi të lartë<br />
Inverter/UPS gjigant 200 kw deri në 500 kw</p>

  Ekspert për inverter gjigant me fuqi të lartë
  Inverter/UPS gjigant 200 kw deri në 500 kw

  MËSO MË SHUMË
 • <p style="text-align: center;">Zgjidhja e Sistemit të Ruajtjes së Energjisë</p>

<p style="text-align: center;">Shërbimet / Tregtare / Rezidenciale / Portative</p>

  Zgjidhja e Sistemit të Ruajtjes së Energjisë

  Shërbimet / Tregtare / Rezidenciale / Portative

SHITJE Nxehte KARKUESE AC EV
SHITJE Nxehte KARKUESE DC EV
POWERWALL HOT SHITJE
CFARE NE OFROJME
 • Panel diellor
  Panele diellore me qeliza gjysmë të prera, panel diellor mono, panel diellor polifonik, panel diellor Perc dhe panel diellor me xhami të dyfishtë.
 • Sistemet e energjisë diellore të përdorura në shtëpi
  Sistemi diellor hibrid, sistemi diellor jashtë rrjetit dhe sistemi diellor në rrjet.
 • Sisteme Diellore Industriale dhe Tregtare
  Certifikata UL, CE, TUV, IEC, ISO, etj.
 • Bateria e ruajtjes dhe stacioni i energjisë portative
  iFlowpower mund të sigurojë bateri 2V, 12V AGM dhe GEL, bateri litium, bateri Powerwall, bateri OPZV.
 • Pompë diellore dhe inverter pompe
  Pompa diellore e ujit është një pajisje pompimi që mundësohet nga energjia diellore.
 • Inverter
  Në rrjet dhe jashtë rrjetit, inverter gjigant.
 • Prodhimi i baterisë së preferuar të ruajtjes së energjisë në shtëpi
  Prodhimi i baterisë së preferuar të ruajtjes së energjisë në shtëpi

 • Inverter diellor
  Inverter diellor
  Inverter magazinimi në rrjet, jashtë rrjetit dhe hibrid. USA, standarde BE, certifikata UL, CE, VDE, TUV, etj.
 • Bateria e ruajtjes
  Bateria e ruajtjes
  iFlowpower mund të ofrojë bateri 2V, 12V AGM dhe GEL, bateri litium, bateri Powerwall, bateri OPZV, OPZS dhe Power Station Portativ
KUSH JEMI NE
 • MËSO MË SHUMË

CERTIFIKATA

Prioriteti ynë kryesor është siguria. Në të gjitha proceset, ne ndjekim një politikë jashtëzakonisht strikte të cilësisë. Pjesët dhe komponentët, si dhe produktet dhe aksesorët, inspektohen tërësisht për të siguruar përputhjen me rregulloret ndërkombëtare industriale dhe të sigurisë

TREGIME TE SUKSESSHME

Siç e dinë të gjithë sipërmarrësit, çdo udhëtim fillon me një hap të vetëm. Frymëzohuni nga suksesi i klientit tonë dhe le të punojmë së bashku dhe të arrijmë përfitimin tonë të përbashkët. Ju ia dilni ne pastaj kemi sukses. Faleminderit të gjithëve më të dashurit tanë.
 • Carlos Tavares da Silva CEO i INDUSTRIA DE CARREGADORES DE BATERIAS, Sao Paulo, Brazil
  Carlos Tavares da Silva CEO i INDUSTRIA DE CARREGADORES DE BATERIAS, Sao Paulo, Brazil
  Stacionet portative të energjisë nga iFlowpower mbushin një boshllëk në produktet tona. krijoni fitime të reja Përmirësoni hapësirën e rritjes së produkteve tona të serisë së baterive. Dhe cilësia është shumë e mirë.
 • Specialiste e riparimit të pajisjeve të jashtme Julie Campell në Dakotën e Jugut. Shtetet e Bashkuara
  Specialiste e riparimit të pajisjeve të jashtme Julie Campell në Dakotën e Jugut. Shtetet e Bashkuara
  Ne jemi një kompani që mbështet përditësimet duke gjetur dhe zgjidhur probleme për entuziastët e natyrës. Klientët tanë i duan produktet Portable Power Station të iFlowpower sepse e bën udhëtimin më të përshtatshëm, kudo që të shkojnë, edhe kur janë jashtë rrjetit dhe krijon kujtimet më të mira.
 • Menaxher i Furnizimit Shinichi Oka i Shërbimit të Menaxhimit të Emergjencave, qyteti Tsukuba. Japonia
  Menaxher i Furnizimit Shinichi Oka i Shërbimit të Menaxhimit të Emergjencave, qyteti Tsukuba. Japonia
  Ne kërkojmë në botë për teknologjinë më të mirë për të furnizuar shërbimet e urgjencës dhe për të trajtuar pompat portative të zjarrit, kamionët e zjarrit, paketat e tubave të zjarrit, pastruesit/testuesit e zorrëve të zjarrit dhe më shumë për zjarrfikësit. IFlowpower plotësoi nevojën tonë për energji rezervë dhe ishim të lumtur që gjetëm stacionin e duhur të energjisë portative.
 • Manny Valeriano Pronari i Dyqanit të Veglave të Pajisjeve në Calabarzon, Filipine
  Manny Valeriano Pronari i Dyqanit të Veglave të Pajisjeve në Calabarzon, Filipine
  Stacioni i energjisë portative i iFlowpower bën kombinimin perfekt me makineritë tona të jashtme sepse klientët tanë e pëlqejnë shumë atë. I lumtur që jam agjenti ekskluziv në qytetin tim.

NDËRMARRJELAJME

Shumica e pajisjeve moderne elektrike dhe elektronike mund të futen në prizë dhe të furnizohen me energji në rrethana të jashtme. Termocentrali portativ përdoret gjithnjë e më shumë për karikimin e pajisjeve, zyrën në natyrë, fotografimin e drejtpërdrejtë, shpëtimin& eksplorim, kamping& gatim etj.

Ndonje ide? Na tregoni

Na kontaktoni për çmimet dhe mostrat e përditësuara

Chat with Us

Dërgoni kërkesën tuaj

Zgjidhni një gjuhë tjetër
English
العربية
Deutsch
Español
français
italiano
日本語
한국어
Português
русский
简体中文
繁體中文
Afrikaans
አማርኛ
Azərbaycan
Беларуская
български
বাংলা
Bosanski
Català
Sugbuanon
Corsu
čeština
Cymraeg
dansk
Ελληνικά
Esperanto
Eesti
Euskara
فارسی
Suomi
Frysk
Gaeilgenah
Gàidhlig
Galego
ગુજરાતી
Hausa
Ōlelo Hawaiʻi
हिन्दी
Hmong
Hrvatski
Kreyòl ayisyen
Magyar
հայերեն
bahasa Indonesia
Igbo
Íslenska
עִברִית
Basa Jawa
ქართველი
Қазақ Тілі
ខ្មែរ
ಕನ್ನಡ
Kurdî (Kurmancî)
Кыргызча
Latin
Lëtzebuergesch
ລາວ
lietuvių
latviešu valoda‎
Malagasy
Maori
Македонски
മലയാളം
Монгол
मराठी
Bahasa Melayu
Maltese
ဗမာ
नेपाली
Nederlands
norsk
Chicheŵa
ਪੰਜਾਬੀ
Polski
پښتو
Română
سنڌي
සිංහල
Slovenčina
Slovenščina
Faasamoa
Shona
Af Soomaali
Shqip
Српски
Sesotho
Sundanese
svenska
Kiswahili
தமிழ்
తెలుగు
Точики
ภาษาไทย
Pilipino
Türkçe
Українська
اردو
O'zbek
Tiếng Việt
Xhosa
יידיש
èdè Yorùbá
Zulu
Gjuha aktuale:Shqip