• НАУЧИ ПОВЕЌЕ
 • <p><span style="color:#2c2c2c;">Полнач на батерии</span></p><p><span style="color:#2c2c2c;">Електрични решенија за домаќинство и бизнис</span></p>

  Полнач на батерии

  Електрични решенија за домаќинство и бизнис

  iFlowpower е една од водечката техничка компанија во Кина која е специјализирана за R&D и производство на производи за полнење на батерии и електрични возила.

 • <p style="text-align: justify;"><span style="color:#000000;">Безбедно иновативно практично приспособливо</span></p>

  Безбедно иновативно практично приспособливо

  Ние сме посветени на производство на производи за складирање на енергија во домот.

  И ние ќе се држиме до тоа да им обезбедиме на клиентите ширум светот одлични артикли по фер цени. 

 • <p style="text-align: center;">Домашен систем за соларна енергија</p>

<p style="text-align: center;">5KW/ 10KW/ 20KW/ 30KW</p>

  Домашен систем за соларна енергија

  5KW/ 10KW/ 20KW/ 30KW

 • <p style="text-align: center;">Експерт за џиновски инвертер со висока моќност<br />
Гигант инвертер/ UPS од 200 kw до 500 kw</p>

  Експерт за џиновски инвертер со висока моќност
  Гигант инвертер/ UPS од 200 kw до 500 kw

  НАУЧИ ПОВЕЌЕ
 • <p style="text-align: center;">Решение за систем за складирање енергија</p>

<p style="text-align: center;">Комунални / Комерцијални / Станбени / Преносни</p>

  Решение за систем за складирање енергија

  Комунални / Комерцијални / Станбени / Преносни

ЖЕШКА ПРОДАЖБА ПОЛНАЧИ ЗА AC EV
ЖЕШКА ПРОДАЖБА ПОЛНАЧИ ЗА DC EV
ЖЕШКА ПРОДАЖБА POWERWALL
ШТО НУДИМЕ
 • Соларен панел
  Сончев панел со полусечени ќелии, моно соларни панели, поли соларни панели, соларни панели Perc и соларни панели со двојно стакло.
 • Домашни соларни системи за енергија
  Хибриден Сончев систем, Сончев систем надвор од мрежата и Сончев систем во мрежа.
 • Индустриски и комерцијални соларни системи
  Сертификати UL, CE, TUV, IEC, ISO, итн.
 • Батерија за складирање и преносна електрана
  iFlowpower може да обезбеди 2V, 12V AGM и GEL батерии, литиумски батерии, батерии Powerwall, батерии OPZV.
 • Инвертер за соларна пумпа и пумпа
  Соларната пумпа за вода е уред за пумпање кој се напојува со сончева енергија.
 • Инвертер
  На мрежа и надвор од мрежа, џиновски инвертер.
 • Производство на претпочитана батерија за складирање на енергија во домот
  Производство на претпочитана батерија за складирање на енергија во домот

 • Соларен инвертер
  Соларен инвертер
  Инвертер за складирање во мрежа, надвор од мрежа и хибриден склад. САД, ЕУ стандард, сертификати UL, CE, VDE, TUV итн.
 • Батерија за складирање
  Батерија за складирање
  iFlowpower може да обезбеди 2V, 12V AGM и GEL батерии, литиумски батерии, Powerwall батерии, OPZV батерии, OPZS и пренослива електрична станица
КОИ СМЕ НИЕ
 • НАУЧИ ПОВЕЌЕ

СЕРТИФИКАТИ

Наш врвен приоритет е безбедноста. Во сите процеси следиме исклучително строга политика за квалитет. Деловите и компонентите, како и производите и додатоците, се темелно проверени за да се обезбеди усогласеност со меѓународните индустриски и безбедносни прописи

УСПЕШНИ ПРИКАЗНИ

Како што знаат сите претприемачи, секое патување започнува со еден чекор. Бидете инспирирани од успехот на нашите клиенти и ајде да работиме заедно и да ја постигнеме нашата заедничка корист. Вие ќе успеете, тогаш ние ќе успееме. Ви благодариме на сите наши најмили.
 • Карлос Таварес да Силва извршен директор на INDUSTRIA DE CARREGADORES DE BATERIAS, Сао Паоло, Бразил
  Карлос Таварес да Силва извршен директор на INDUSTRIA DE CARREGADORES DE BATERIAS, Сао Паоло, Бразил
  Преносливите електрани од iFlowpower ја пополнуваат празнината во нашите производи. креирајте нови профити Подобрете го просторот за раст на нашите производи од серии на батерии. И квалитетот е многу добар.
 • Џули Кампел специјалист за поправка на надворешна опрема Јужна Дакота. Соединети Држави
  Џули Кампел специјалист за поправка на надворешна опрема Јужна Дакота. Соединети Држави
  Ние сме компанија која поддржува ажурирања со наоѓање и решавање проблеми за ентузијасти на отворено. Нашите клиенти ги сакаат производите за преносни електрани на iFlowpower затоа што го прават патувањето поудобно, каде и да одат, дури и кога се надвор од мрежата и ги создаваат најдобрите спомени.
 • Шиничи Ока Менаџер за снабдување на службата за управување со итни случаи, град Цукуба. Јапонија
  Шиничи Ока Менаџер за снабдување на службата за управување со итни случаи, град Цукуба. Јапонија
  Ние ја бараме светот за најдобра технологија за снабдување на служби за итни случаи и ракување со преносни противпожарни пумпи, противпожарни возила, пакети за противпожарни црева, чистачи/тестери за противпожарни црева и повеќе за пожарникарите. IFlowpower ја исполни нашата потреба за резервна енергија и бевме среќни што ја најдовме вистинската преносна електрична станица.
 • Сопственик на продавница за хардверски алатки Мани Валериано Калабарзон, Филипини
  Сопственик на продавница за хардверски алатки Мани Валериано Калабарзон, Филипини
  Преносливата централа на iFlowpower ја прави совршената комбинација со нашите надворешни машини бидејќи тоа многу им се допаѓа на нашите клиенти. Среќен што сум ексклузивен агент во мојот град.

ПРЕТПРИЈАТИЕВЕСТИ

Повеќето современи електрични и електронски уреди можат да се приклучат и да се напојуваат во надворешни околности. Преносливата централа се повеќе се користи за полнење опрема, канцеларија на отворено, фотографирање во живо, спасување& истражување, кампување& готвење итн.

Некои идеи? Дозволете ни да знаеме

Контактирајте не за ажурирани цени и примероци

Chat with Us

Испратете го вашето барање

Изберете друг јазик
English
العربية
Deutsch
Español
français
italiano
日本語
한국어
Português
русский
简体中文
繁體中文
Afrikaans
አማርኛ
Azərbaycan
Беларуская
български
বাংলা
Bosanski
Català
Sugbuanon
Corsu
čeština
Cymraeg
dansk
Ελληνικά
Esperanto
Eesti
Euskara
فارسی
Suomi
Frysk
Gaeilgenah
Gàidhlig
Galego
ગુજરાતી
Hausa
Ōlelo Hawaiʻi
हिन्दी
Hmong
Hrvatski
Kreyòl ayisyen
Magyar
հայերեն
bahasa Indonesia
Igbo
Íslenska
עִברִית
Basa Jawa
ქართველი
Қазақ Тілі
ខ្មែរ
ಕನ್ನಡ
Kurdî (Kurmancî)
Кыргызча
Latin
Lëtzebuergesch
ລາວ
lietuvių
latviešu valoda‎
Malagasy
Maori
Македонски
മലയാളം
Монгол
मराठी
Bahasa Melayu
Maltese
ဗမာ
नेपाली
Nederlands
norsk
Chicheŵa
ਪੰਜਾਬੀ
Polski
پښتو
Română
سنڌي
සිංහල
Slovenčina
Slovenščina
Faasamoa
Shona
Af Soomaali
Shqip
Српски
Sesotho
Sundanese
svenska
Kiswahili
தமிழ்
తెలుగు
Точики
ภาษาไทย
Pilipino
Türkçe
Українська
اردو
O'zbek
Tiếng Việt
Xhosa
יידיש
èdè Yorùbá
Zulu
Тековен јазик:Македонски