VR
 • detajet e produktit

Lloji i rrotave të karrocave të stacionit të energjisë portative 6216WH 220v porcelani me dalje AC të qëndrueshme në valë sinus, e pajtueshme me një sërë pajisjesh dhe prizë aviacioni DC me rrymë të lartë. Është i pajisur me qelizë të energjisë LG me RDS të ndezur dhe jetë të gjatë. Prizat DC janë standarde të rrymës së lartë të aviacionit për karikim më të shpejtë dhe më të sigurt.● Dizajni i karrocave për lëvizje të lehtë.

● Karikim i lehtë nga rrjeti elektrik i qytetit, CIG ose paneli diellor.

● Mbrojtja nga tensioni i ulët, mbi-rrjedhja, mbinxehja, qarku i shkurtër, shkarkimi i tepërt.

● Monitor LCD që shfaq mjaftueshëm të dhëna dhe status të pajisjeve.

● Prodhimi i valës së pastër sinus

● MPPT i pavarur për karikim diellor të lehtë dhe në çdo kohë

● Bateri litiumi treshe e integruar me cilësi të lartë me cikle mbi 800 herë

● Të ardhura dhe prodhime të pasura të ndryshme AC/DC


🔌 SPECIFIKIM PRODUKTI


Emri i produktitStacioni i energjisë portative 6000W Trolly Design iFlowpower FP6000KA për OEM/ODM/SHUMICË/SHPËRNDARJE
Numri i modelitFP6000KA
Kapaciteti i energjisë6216 Wh
Lloji i BaterisëBateria treshe litium
Dalja AC3000W,fuqia maksimale 6000W, 2 PRIZË
DC dalje12V10A, 48V40A
Ndriçim LEDPO
MbrojtjaBMS e avancuar
Hyrja e karikimitAdapter, solar, CIG
Lloji i inverteritVala e pastër sinusale
Lloji i kontrolluesitMPPT
Jeta e ciklit>800
CertifikataCE, ROHS, FCC, PSE, UN38.3, MSDS
Madhësia560*450*220 mm
Pesha32 kg

🔌 DETAJET E PRODUKTIT* Prodhimi i sigurt i serive 8: mbrojtje kundër kthimit, mbrojtje të tensionit të lartë/të ulët, mbrojtje ndaj rrjedhjes së tepërt/të pamjaftueshme, mbrojtje nga mbinxehja, qark i shkurtër, shkarkim i tepërt.

* Testi i rreptë i laboratorëve i miratuar: miratuar nga laboratori i famshëm për rregullimin ndërkombëtar të produkteve të lidhura me bateritë, si në CE, ROHS, FCC, PSE, UN38.3, MSDS.

* Bateria e integruar me fuqi litium-jon me efikasitet të lartë dhe sistem i sigurt i menaxhimit të baterive litium (BMS), qark efikas i konvertimit të energjisë, i mbështjellë nga guaska e gypit të aliazhit të aluminit me rezistencë të lartë.


🔌 SHPALLJA E PRODUKTIT
🔌 PËRPARËSITË E PRODUKTIT


Fabrika profesionale

iFlowPower është prodhuesi kryesor i stacioneve të energjisë portative.

Avantazhi i çmimit

Ne ofrojmë një burim të fuqishëm dhe të lëvizshëm të energjisë elektrike për të formuar një mënyrë dhe filozofi të re të jetës.

Shërbim i mirë

Pajisjet personale të ruajtjes së energjisë iFlowPower sigurojnë burime të qëndrueshme dhe të besueshme të energjisë kurdo dhe kudo që kanë nevojë.

Avantazhet e produktit

Njerëzit janë të lirë për aventurierët në natyrë dhe të gjitha llojet e jetëve jashtë rrjetit.

🔌 INFORMACION I TRANSAKSIONIT


Emri i produktit:Stacioni i energjisë portative 6000W Trolly Design iFlowpower FP6000KA për OEM/ODM/SHUMICË/SHPËRNDARJE
Artikulli nr.:FP6000KA
MOQ:100
Koha e udhëheqjes së prodhimit45 ditë
Paketimi:Kuti kartoni dhuratash me veshje me shkumë të cilësisë së lartë
ODM& OEM:PO
Kushtet e pagesës:T/T, L/C, PAYPAL
Porti:Shenzhen, Kinë
Vendi i origjinës:Kinë
Lloji i prizësMakinë me porosi për tregjet e destinacionit
Kodi HS8501101000

🔌 KOHA e FURNIZIMIT TË ENERGJISË

Kazan (500W)-12.4h
TV (75W) -82.8h
Laptop (45W) -138h
Furrë me mikrovalë (700 W) - 8,8 orë
Makinë kafeje (800W)-7.6h
Lavatriçe (250W)-24.8h
Ventilator elektrik (20W) -310h
Toster (600W)-10.2h
Frigorifer (90W) -69h
Tenxhere elektrike me oriz (700W)-8.8h


🔌 FAQ PËR NDËRMARRJE

 • Q1: Sa kohë pritet të zgjasë bateria?
  Përgjigje: Bateria ka më shumë se 800 cikle rimbushjeje, rreth 2-3 vjet. Kapaciteti i saj zvogëlohet me kalimin e kohës, kur zbret në 75%, duhet ta zëvendësoni.
 • Q2: Si të ruani baterinë?
  Përgjigje: Bateria duhet të ruhet në mjedis të pastër, të thatë, të ajrosur, të errët kur nuk përdoret. Mbajeni pas karikimit të plotë, rikarikoni çdo 3 muaj ose 6 muaj.
 • Q3: Po në lidhje me shërbimin pas shitjes për gjeneratorin portativ diellor të stacionit të energjisë?
  Përgjigje: Ne do t'ju ofrojmë 1 vit garanci.
 • Q4: Cili është ndryshimi midis baterisë li-jon, baterisë NI-MH dhe baterisë së acidit të plumbit?
  Përgjigje: Bateria Li-jon ka jetëgjatësi më të gjatë të ciklit, jeta normale e ciklit është 600-800 herë, dhe gjithashtu me peshë të lehtë, madhësi të vogël, pa efekt memorie, jo toksike, mjedisore
 • Q5: Sa kohë mund të pres të marr mostrat?
  Përgjigje: Pasi të paguani tarifën e mostrës dhe të na dërgoni skedarë të konfirmuar, mostrat do të jenë gati për dorëzim në 3-7 ditë. Mostrat do t'ju dërgohen me Express dhe do të mbërrijnë në 3-5 ditë. Ju mund të përdorni llogarinë tuaj ekspres ose të na parapaguani nëse nuk keni një llogari.
Informata themelore
 • Viti i themeluar
  --
 • Lloji i biznesit
  --
 • Vendi / Rajoni
  --
 • Industria kryesore
  --
 • Produktet kryesore
  --
 • Personi juridik i ndërmarrjes
  --
 • Punonjësit e përgjithshëm
  --
 • Vlera vjetore e prodhimit
  --
 • Tregu i eksportit
  --
 • Klientët e bashkëpunuar
  --

Rekomanduar

Dërgoni kërkesën tuaj

NDONJE IDE?  NA TA DINI

Na kontaktoni për çmimet dhe mostrat e përditësuara

I REKOMANDUAR

Ato janë prodhuar të gjitha sipas standardeve më strikte ndërkombëtare. Produktet tona kanë marrë favore si nga tregjet vendase ashtu edhe nga ato të huaja.
Ata tani po eksportojnë gjerësisht në 200 vende.

Chat with Us

Dërgoni kërkesën tuaj

Zgjidhni një gjuhë tjetër
English
العربية
Deutsch
Español
français
italiano
日本語
한국어
Português
русский
简体中文
繁體中文
Afrikaans
አማርኛ
Azərbaycan
Беларуская
български
বাংলা
Bosanski
Català
Sugbuanon
Corsu
čeština
Cymraeg
dansk
Ελληνικά
Esperanto
Eesti
Euskara
فارسی
Suomi
Frysk
Gaeilgenah
Gàidhlig
Galego
ગુજરાતી
Hausa
Ōlelo Hawaiʻi
हिन्दी
Hmong
Hrvatski
Kreyòl ayisyen
Magyar
հայերեն
bahasa Indonesia
Igbo
Íslenska
עִברִית
Basa Jawa
ქართველი
Қазақ Тілі
ខ្មែរ
ಕನ್ನಡ
Kurdî (Kurmancî)
Кыргызча
Latin
Lëtzebuergesch
ລາວ
lietuvių
latviešu valoda‎
Malagasy
Maori
Македонски
മലയാളം
Монгол
मराठी
Bahasa Melayu
Maltese
ဗမာ
नेपाली
Nederlands
norsk
Chicheŵa
ਪੰਜਾਬੀ
Polski
پښتو
Română
سنڌي
සිංහල
Slovenčina
Slovenščina
Faasamoa
Shona
Af Soomaali
Shqip
Српски
Sesotho
Sundanese
svenska
Kiswahili
தமிழ்
తెలుగు
Точики
ภาษาไทย
Pilipino
Türkçe
Українська
اردو
O'zbek
Tiếng Việt
Xhosa
יידיש
èdè Yorùbá
Zulu
Gjuha aktuale:Shqip